Лаптоп, Acer Aspire Go Spin 14, AGSP14-31PT-3593, Intel i3 N355( up to 3.9GHz, 6MB), 14'' WUXGA (1920x1200) IPS Touch (pen supportive), 8GB DDR5 on board, SSD 256GB, HD Web cam, WiFi6 ax, BT 5.2, Win 11 Home
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияAspire Go
СофтуерWindows 11 Home
Процесор, серияIntel Core 3
ПроцесорIntel Core 3 N355 1.90 GHz, 6 MB cache
Памет, GB8GB onboard
Памет, слотовеnot replaceable or expandable
Памет, типLPDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB256GB PCIe NVMe
Дисплей, inch14.0" (35.56 cm) 300 nits
Сензорен дисплейTouch screen
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция1920x1200
Честота на опресняване, Hz60Hz
Дисплей, типGlare
Видео карта, типIntegrated
Видео карта, моделIntel Graphics
Видео карта, GB-
Оптично устройство-
Мрежа-
Безжична мрежаIntel Dual Band Wireless-AX, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac+ax)
BluetoothBluetooth 5.2
4G/LTE-
M.2 слот-
USB порт2 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-C Gen 2
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) порт-
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/line-out
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатък-
Web камера, MPHD Webcam
Клавиатура, типStandart Keyboard
КирилизацияБДС кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OSyes
Батерия, cellLi-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 65W power adapter
Размери (Ш, Д, В), cm32.0 x 22.8 x 2.2 cm
ЦвятSilver
Покритие на корпусаMetal
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияAspire Go
Дисплей, inch14.0
Дисплей, резолюция1920x1200
Дисплей, типGlare
Сензорен дисплейДа
Процесор, серияIntel Core 3
Памет, GB8
Твърд диск, GB256
Памет, типLPDDR5
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типIntegrated
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерWindows 11
M.2 слотНе
USB порт4
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиНе
Четец на пръстов отпечатъкНе
Web камера, MPДа
Windows OSДа
Батерия, cell3
IPS матрицаДа
ЦвятSilver
Честота на опресняване, Hz60
Покритие на корпусаMetal
ПодкатегорияAspire
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Тегло1.54кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)14
Резолюция на дисплея1920x1200 (WUXGA)
ПроцесорIntel Core i3
Оперативна памет (GB)8
Видео картаIntel UHD Graphics
Честота на опресняване (Hz)60
Тип на дисплеяIPS
Сензорен екранДа
Тегло (kg)1.59
ЦвятСребрист
Предназначение2-в-1 трансформируем
Wi-Fi стандартWi-Fi 6
Подсветена клавиатураНе
Тегло1.54кг
Лаптоп Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-3593 — гъвкав 2-в-1 трансформируем лаптоп
Ключови Предимства
  • 4-в-1 универсалност — режими лаптоп, таблет, шатра и стенд благодарение на пантата на 360°.
  • Сензорен екран със стилус — 14" WUXGA (1920x1200) IPS дисплей с поддръжка на писалка за бележки и скици.
  • Енергийна ефективност от Intel — процесор Intel Core i3 N355 с честота до 3.9 GHz и 6MB кеш памет за плавна ежедневна работа.
  • Бърза DDR5 памет — 8GB запоена DDR5 RAM за гладко многозадачност.
  • Бърз SSD — 256GB SSD за светкавично стартиране и мигновено зареждане на приложения.
  • Модерна свързаност — Wi-Fi 6 (ax) и Bluetooth 5.2 за връзка с максимална скорост.
Технически Спецификации
ХарактеристикаСтойност
МоделAspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-3593
Тип2-в-1 трансформируем (панта 360°)
ПроцесорIntel Core i3 N355 (до 3.9 GHz, 6MB кеш)
Дисплей14" WUXGA (1920x1200) IPS Touch, с поддръжка на писалка